niedziela, 5 lipca 2009

Important informejszyn

W Gazety Wyborczej można przeczytać krótki artykuł na temat naszych żądań związanych z rejstracją związków partnerskich między osobami tej samej płci. Impulsem do jego powstania było prawdopodobnie przebicie się do świadomości dziennikarzy krążącej już od pewnego czasu w necie petycji w tej sprawie, którą w tej chwili podpisało ok. 4 tys. osób. Na pewno warto zadać sobie pytanie, czy "aż" 4 tysiące, czy "zaledwie", ale nie da się ukryć, że petycja ta i szum medialny wokół niej zrobiony mają szansę pomóc nam zaistnieć z naszymi żądaniami (i problemami, które są ich podłożem) w świadomości publicznej.

Zaś 14 lipca pod Sejmem zorganizowana zostanie demonstracja w sprawie związków partnerskich. Start o godzinie 13.00. Więc kto może - niech przybywa. Ja biorę wolny dzień w pracy.

3 komentarze:

 1. Hello, czy można się z Toba jakoś skontaktować? Używasz gg, maila? :) Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 2. Do tej pory 3614 zweryfikowanych podpisów. Ogółem 4294, ale tylkote zweryfikowane są brane pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie jestem dzialaczem. Taka manifestacja to przezytek. MNie interesuje tylko albo parada gdzie pokazuje dume z tego kim jestem albo manifestacja pelna nienawisci i wscieklosci, gdzie nie stoimy poyulnie i cos tam bakamy ale gdzie ludzie sa na max wkurwieni i rzucaja kurwami na politykow ile sie da, np wystarczyloby pokazac w tv ilu ludzi wymordowali polacy sluzac amerycew iraku i w afganistanie aby wywolac wscieklosc ludzi i wtedy takich wscieklych ludzi zabrac na manifestacje aby wykrzyczeli co mysla o mordercach, aby krzyczeli - wojsko polskie - mordercy i bandyci! Aby np na paradach z okazji 15 sierpnia, najblizsza, stala grupa gejow itp z transparentami i jak bandyci beda sie chwalic ze swoich zbrodni to my wtedy bedziemy krzyczec mordercy i trzymac sztandary gdzie jest opisane na kazdy inny mord, i krzyczec glosno i pluc na nich - mordercy! O to ma sens!

  Ale takie tam ple ple, znow geje se pojda i jak dziady pod sejmem postoja a politycy beda mieli ubaw ze cioty se przyszly...

  OdpowiedzUsuń