sobota, 12 czerwca 2010

Wypaczony Kukiz

"Cała Polska chroni dzieci" - pod tym hasłem fundacja Mama i Tata protestuje przeciwko planowanej w lipcu w Warszawie europejskiej paradzie mniejszości seksualnych. Pod apelem fundacji podpisał się również opolski muzyk Paweł Kukiz. Dodał, że „ma przyjaciół, którzy są homoseksualistami, ale żaden z nich nie jest typem osoby, która pchałaby się na afisz ze swoim uczuciem. Nawiasem mówiąc, oni też uważają adopcję dzieci przez pary homoseksualne za coś niebezpiecznego”.Dalej czytamy „zawieranie przez nich związków z obrączkami i całym tym ceremoniałem nie mieści mi się w głowie. Podobnie jak adopcja dzieci. Uważam, że sprawy seksu mogłyby dziecku ten obraz rodziny wypaczyć”.
Współczuję gejom przyjaciołom Kukiza. Ja bym Kukiza na zbity pysk wypierdolił, gdyby przyszedł mnie odwiedzić. A jeśli oni sami mają takie poglądy i podpisują sie pod tymi bredniami o szkodliwości obrączki, to znaczy że są tak samo pozbawieni rozumu jak Kukiz. Najbardziej mnie śmieszy to, że Kukizowi sie śluby z obrączkami nie mieszczą w głowie? Choć to może nie jest dziwne, bo głowa Kukiza sianem wypchana i już na umysł widać miejsca zabrakło. Mówienie, że para homoseksualna może wypaczyć dziecku obraz rodziny jest żenujące i kompromitujące. mam wrażenie, że jemu rodzina (ta heteroseksulna) wypaczyła nie tylko obraz rodziny ale i osobowość.

3 komentarze:

  1. Ja, jako typowy "homofob ziejący mową nienawiści", dziękuję za takie blogi, jak ten, bo dzięki niemu mam gdzie się uczyć mowy miłości...

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że Kukiz albo sobie wymyślił tych przyjaciół, albo to są "Briany" rodem z Babylonu... Jak widać, pan Paweł wiele jeszcze w życiu nie widział, skoro tak prosta sprawa jak miłość dwojga ludzi i ich chęć legalizacji związku a także uczczenia uczucia... zakochana-w-dziewczynie.blog.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. A skąd to bzdurne przekonanie, że geje i lesbijki mają z miłością i zrozumieniem odpowiadać tym, którzy ich atakują? Kto nadstawia drugi policzek, ten ma gębę obitą z dwóch stron.

    OdpowiedzUsuń