wtorek, 12 stycznia 2010

Eurovision 2010 - Miro vs Jose Galisteo

Dziś u Gejowskiego można przeczytać o Jose Galisteo, którego uroda faktycznie sprawia, że jedne części ciała mogą zacząć bić szybciej a inne sztywnieć, zaś fakt, że jest gejem nie jest bez znaczenia. Jak podaje Gejowski, Jose Galisteo jest już zajęty, a ponieważ monogamia w modzie info dla zainteresowanych: szanse minimalne. Jose Galisteo stara się o prawo reprezentowania Hiszpanii w Konkursie Eurowizji. Gejowski mu kibicuje i zapowiada obciążanie swojego konta telefonicznego kosztami smsów na w/w przystojniaka.
Ja także postanowiłem przedstawić więc swój typ w tegorocznym konkursie. Jest nim Miroslav Kostadinov (Мирослав Костадинов) z Bułgarii. Homowątki w jednym z teledysków Miro (Lose control) nie umknęły mojej uwadze. A i duet z Krumem (В едно огледало) wygląda interesująco :)O tym czy Miro jest z kims związany nic nie wiadomo. Jose Galisteo zajęty, co wyraźnie widać na poniższym zdjęciu.

1 komentarz:

  1. Ok, drugie moje dziecko będzie miało na imię Miro. Ale ... niestety tylko teledysk Miro jest fajny, pioseneczka IMHO jest taka sobie ;(

    OdpowiedzUsuń