środa, 2 lutego 2011

My tips


Magazyn Out w plebiscycie na najbardziej pożądanego wolnego geja zaprezentował sylwetki 100 homoseksualnych mężczyzn ze świata muzyki, filmu, mody i mediów. Z zaprezentowanej setki singli wybrałem swoje typy. Oto one:

Darryl Stephens, Actor, Los Angeles (ur. 7 marca 1977 w Pasadenie, w stanie Kalifornia) – amerykański aktor telewizyjny i filmowy.
Dorastał wokół Los Angeles, w okolicach Pasadeny. Studiował socjologię i kulturą etniczną razem z dramatem i tańcem na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Przez cztery lata był związany z kultową trupą teatralną Sassymouth w San Francisco, gdzie występował w widowiskach Medea (Medea the Musical na HBO Aspen Comedy Festival, Radość (Joy), Napoleon, obóz ciągnie dyskotekowa muzyczna ekstrowagancja (Napoleon, the Camp Drag Disco Musical Extravaganza) i Walka!: Amerykański melodramat (Combat!: An American Melodrama). Potem przeniósł się do Los Angeles, by rozpocząć karierę telewizyjną. Występował także na scenie w Berkeley Black Theater Workshop i Beverly Hills Playhouse.

Wystąpił w serialu MTV Undressed (2000), CBS That's Life (2001) i VH1 Czerwone oko (Red Eye). Popularność przyniosła mu rola Noego Nicholsona w dramacie (2004) i serialu kanału LOGO pod tym samym tytułem Arka Noego (Noah's Arc, 2005-2006). Znalazł się w obsadzie komedii satyrycznej pt. Kolejny gejowski film (Another Gay Movie, 2006) o czwórce homoseksualnych przyjaciół ze szkoły średniej. Zagrał w gejowskim melodramacie pt. Boy Culture (2006), który dotyka zagadnień monogamii, wierności i natury miłości w związkach homoseksualistów w różnym wieku. Jak sam przyznaje, role w filmach często wybiera według kryterium swojej orientacji seksualnej.Jay Brannan, Musician,Actor, New York (ur. 29 marca 1982 w Houston w Teksasie, USA) – amerykański wokalista, autor tekstów i aktor. Przez dwa semestry studiował aktorstwo na University of Cincinnati. Następnie przeniósł się do Kalifornii – najpierw do Palm Springs, a później do Los Angeles. Obecnie zamieszkuje Nowy Jork, gdzie w przeszłości mieszkał pięć lat.
Karierę muzyczną rozpoczął nagrywając piosenki we własnym domowym studio, a następnie umieszczając je na na swojej prywatnej stronie w internetowym serwisie YouTube. W marcu 2007 roku odsprzedał cztery swoje utwory serwisowi MySpace. W następstwie powstało pierwsze EP Brannana Unmastered, a 25 sierpnia 2008 roku wydany został debiutancki, dziesięcioutworowy album artysty zatytułowany Goddamned. Album został wyprodukowany przez Willa Goldena, a jego oficjalną premierę poprzedzała premiera na iTunes, która miała miejsce 1 lipca. Na przełomie sierpnia i września 2008 roku odbyło się pierwsze ogólnoświatowe tournée Brannana.

Artyście przydzielono rolę Cetha w komediodramacie LGBT Shortbus Johna Camerona Mitchella (2006). Na soundtracku do filmu znalazł się utwór Brannana Soda Shop. Za rolę w tym filmie, wraz z innymi członkami obsady aktorskiej, otrzymał w 2006 roku nominację do nagrody Gotham Award. Kolejnym występem w filmie o tematyce LGBT była rola Jake'a, w którego Brannan wcielił się w dramacie Rossera Goodmana Holding Trevor (2007). Na ekranie towarzyszył Brentowi Gorskiemu.Kele, Musician, New York


Luke Macfarlane, Actor, Los Angeles (ur. 19 stycznia 1980 r. w London w prowincji Ontario) – kanadyjski aktor filmowy, telewizyjny i sceniczny.
Urodził się jako Thomas Luke Macfarlane, Jr. w kanadyjskim London, w prowincji Ontario, znanym także jako "The Forest City" (z ang. "Leśne miasto"). Jego ojciec, Thomas, był dyrektorem Studenckiej Służby Zdrowia na Uniwersytecie Zachodniego Ontario, a matka, Penny, pracuje jako pielęgniarka w London Hospital. Jako nastolatek Macfarlane uczęszczał do London Central Secondary School wraz ze starszą siostrą Rebbecką oraz z siostrą bliźniaczką Ruth.

Po zdaniu matury, rozpoczął studia na nowojorskiej uczelni wyższej Juilliard School. Zanim ukończył naukę w Juilliard School w 2003 roku, zdążył wystąpić w kilku uczelnianych projektach – były to: Romeo i Julia, Richard III, The School of Night, Blue Window, The Grapes of Wrath i As You Like It. Od 14 do 21 grudnia 2003 r. aktor udzielał się w teatrze Playwrights Horizons. W maju 2004 roku na deskach Vineyard Theatre zadebiutowała sztuka Gdzie my żyjemy? (Where Do We Live?), w której Macfarlane wystąpił w głównej roli. W 2005 aranżacja została wyróżniona nagrodami GLAAD Media w dwóch kategoriach. Obok Jill Clayburgh i Hamisha Linklatera Luke wystąpił w sztuce The Busy World is Hushed, wystawionej w znanym aktorowi Playwrights Horizons latem roku 2006. Swoją rolę Thomasa powtórzył podczas premiery w Los Angeles, w trakcie imprezy Skirball Cultural Center, od 7 do 11 lutego 2007 roku.

Z telewizji kojarzony jest z roli szeregowca Franka "Tumana" Dumphy'ego w serialu wojennym stacji FX Odległy front (2005, Over Tere). Luke wystąpił w trzynastu odcinkach serialu, razem z Joshem Hendersonem. U boku Cynthii Nixon wystąpił w telewizyjnej produkcji Roberta Altmana Tanner on Tanner (2004). Od 24 września 2006 roku amerykańska stacja ABC emituje serial Bracia i siostry (Brothers & Sisters), w którym Macfarlane wciela się w rolę homoseksualisty Scotty'ego Wandella, partnera bohatera tytułowego, Kevina Walkera.

Aktualnie mieszka w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. 15 kwietnia 2008 roku na łamach kanadyjskiego dziennika The Globe and Mail wyznał, że jest gejem.Przypisywano mu romans z Wentworthem Millerem, gwiazdorem serialu Skazany na śmierć. Jego partnerem był T.R. Knight (Chirurdzy).


Richard Chai, Designer, New York


Russel Tovey, Actor, London


Scott Evans, Actor, New York - (ur. 21 września 1983 r. w Sudbury w stanie Massachusetts, USA) – amerykański aktor.

Syn Boba Evansa, lekarza dentysty, oraz tancerki Lisy. Przyszedł na świat w rzymskokatolickiej rodzinie o korzeniach włoskich i irlandzkich. Ma trójkę rodzeństwa: siostrę Shanę, starszą siostrę Carly oraz starszego brata Chrisa, który także zajmuje się aktorstwem. Studiował teatroznawstwo na New York University.

Od 2008 roku współpracuje z amerykańską telewizją. 22 czerwca tegoż roku zadebiutował jako aktor na ekranie stacji USA Network, gdzie pojawił się w trzynastym odcinku siódmego sezonu serialu kryminalnego Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (Law & Order: Criminal Intent). Następnie jako Trey zagrał w dwóch odcinkach serialu CBS The Guiding Light – powszechnie znanej, najdłużej emitowanej operze mydlanej świata, a pod koniec roku gościnnie pojawił się w odcinku serialu FOX Fringe pt. The Cure. 5 lutego 2009 roku w Nowym Jorku odbyła się premiera komedii romantycznej Wyznania zakupoholiczki (Confessions of a Shopaholic), w której Evans wystąpił w roli drugoplanowej – jako urzędnik, imieniem Chad. Obecnie, od 2008 roku występuje w soap operze stacji ABC One Life to Live (OLTL) w roli oficera Olivera Fisha.


Thom Browne, Designer, New York

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz