piątek, 19 czerwca 2009

Faszystowskie pomysły nie tylko na Litwie. Polskich posłów też pojeb...o

W PiS raczkuje pomysł ustawy zakazującej propagowania homoseksualizmu, biseksualizmu i poligamii.
Artur Górski - znany z nazwania prezydenta USA "czarnym mesjaszem" - kopiuje już litewską ustawę, którą geje uznali za homofobiczną. Pod projektem chcą podpisać się też posłowie PSL.

"Już poprosiłem o przetłumaczenie litewskiej ustawy na język polski. To bardzo ciekawa inicjatywa i niewątpliwie potrzebna, szczególnie wobec coraz bardziej widocznej ekspansji środowisk homoseksualnych" - powiedział cytowany przez portal rodzinakatolicka.pl Artur Górski, wiceprzewodniczący Polsko-Litewskiej Grupy Parlamentarnej.

W wywiadzie udzielonym "Naszemu Dziennikowi", Górski powiedział, że inicjatywa może być zgłoszona już na jesieni. "Jeżeli się spojrzy na polski Sejm i przyjmie, że Platforma Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość są partiami prawicowymi, to teoretycznie nie powinno być problemu z przyjęciem takiej ustawy" - powiedział Górski.

Wśród posłów PiS wyrażających poparcie dla inicjatywy jest m.in. Arkadiusz Mularczyk. "Do wniesienia projektu do Sejmu wymagane jest poparcie co najmniej 50 posłów, ale myślę, że bez większych problemów znajdziemy takich parlamentarzystów w naszym klubie, a może nawet przekonamy cały klub do wniesienia takiej inicjatywy" - powiedział "Naszemu Dziennikowi" Arkadiusz Mularczyk.

Co znajdzie się w tym projekcie? Jeśli Polska ustawa będzie kopią litewskiej, zakazana byłaby każda informacja publiczna będąca reklamą stosunków homoseksualnych, biseksualnych i poligamicznych. Litewski ustawodawca uznał więc, że takie treści widoczne w prasie, telewizji, radiu i Internecie mają negatywny wpływ na zdrowie psychiczne, rozwój fizyczny, intelektualny i moralny nieletnich. Środowiska gejów i lesbijek miałyby nawet problem z organizacją parad równości, bo litewska ustawa powstała m.in. po to, by usankcjonować zakazy "tęczowych przemarszów", które wydano w Wilnie i Kownie.

Także niektórzy posłowie PSL wyrażają się ciepło o inicjatywie. "Uważam, że taka ustawa byłaby potrzebna również w Polsce. Powinniśmy chronić dzieci i młodzież przed homoseksualizmem oraz przed promowaniem tej idei. Stąd też moja opinia w tej kwestii jest jednoznaczna: jeżeli byłby taki projekt, to na pewno byłbym za jego przyjęciem" - powiedział "Naszemu Dziennikowi" poseł Leszek Deptuła z PSL. "Nie jestem przeciwny ludziom o innej orientacji seksualnej, ale sądzę, że nie ma potrzeby manifestowania i propagowania takich postaw" - dodał inny ludowiec, poseł Stanisław Rakoczy.

No pięknie. Niech geje dalej głosują na prawicowe szumowiny, niech przyznają nagrody Paligłupom, i niech dalej siedzą przed kompami i szukają tylko samych wrażeń. Odnosnie reklamy i promocji homoseksualizmu - od jutra zaczynam orientację seksualną sprzedawać w promocji. Gwarantuję satysfakcję. Możliwosć zakupu na raty...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz