środa, 18 maja 2011

Zgłoś problem

Manifestacja NOPu niestety ma się odbyć w Krakowie. Jest też i na Facebooku. Oto, co możemy tam przeczytać o manifestacji

Dnia 21 maja 2011 roku, pederaści, lesbijki i wszelkiej maści zboczeńcy znów spróbują rozpropagować swój chory system pseudowartości, w którym zamiast Boga, Honoru i Ojczyzny jest miejsce dla nienormalności. Narodowe Odrodzenie Polski jak co roku sprzeciwi się temu sodomicznemu światopoglądowi zbierając się o godzinie 14.30 na Rynku Głównym. Nie pozwól, by zboczeńcy mogli promować swoją chorobę, bez protestu ze strony świata wartości. Od tolerancji wobec pedalstwa już tylko krok do adopcji przez nich dzieci i pedofilii.

Jeśli możecie to wejdźcie na ten link

www.facebook.com/event.php?eid=219434578067767

i na dole strony kliknijcie "Zgłoś wydarzenie" -> "wyraża nienawiść lub atakuje osobę" -> "atakuje osoby ze względu na ich płeć lub orientację" i wyślijcie.

Może to zablokuje tych popaprańców chociażby na Facebooku, a liczę na to, że i nie wyjdą oni na ulice Krakowa. Władze zgodę na demonstrację tych chorych ludzi wydały, co jest szokujące. Bądźmy szczerzy, to nie jest żadna manifestacja tylko burdy faszyzujących zaburzonych półmózgów, którzy nawołują do nienawisci. Wydanie im zgody na publiczne propagowanie nienawisci to skandal.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz