poniedziałek, 18 października 2010

Ewa i Gosia na ślubnym podniebnym kobiercu!!!


Gratulacje dziewczyny!!! To super wiadomość. Niesmowicie się cieszę, że Ewie i Gosi udało się wygrać. Chyba ważniejsze niż wycieczka i pobyt w Nowym Jorku jest to, że zawrą związek małżeński. Mam nadzieję, że zwróci to uwagę społeczeństwa i polityków w Polsce na potrzebę uregulowania prawnego związków homoskesualnych tutaj, nad Wisłą i Odrą. Mam też nadzieję, że wkrótce inni polscy geje i lesbijki nie będą musieli startować w konkursach i wyjeżdżać zagranicę, żeby wziąć ślub. Marzenie. Droga Gosiu i Ewo, jeszcze raz gratuluję, ściskam i całuję.

3 komentarze:

  1. A my jeszcze raz dziękujemy! Może kiedyś marzenia nas wszystkich się spełnią i, tak jak piszesz, nie trzeba będzie takich akcji, aby po prostu wziąć ślub.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje dla dziewczyn. Ale czy sądzicie, że to wydarzenie coś zmieni? Nie wierzę w to, Polska jest zbyt zacofana w takich sprawach. To, że dziewczyny będą w formalnym związku nic nie zmieni, gdyż w naszym kraju te przywileje, które zyskaja za granicą, nic nie będą znaczyły. W pewnych aspektach to walka z wiatrakami.

    OdpowiedzUsuń
  3. SZCZERZE GRATULUJE!MYSLE,ZE PODOBNE AKCJE SA POTRZEBNE,ALE ZANIM COKOLWIEK ZMIENI SIE W KRAJU NAD WISLA UPLYNIE JESZCZE DUZO WODY/NIE TYLKO W WISLE NIESTETY/.

    OdpowiedzUsuń