poniedziałek, 16 listopada 2009

Katolicyzm - wzorzec braku moralności

Katolicka szarańcza szaleje nadal. Jej przywódcy są pozbawieni jakiejkolwiek moralności i ich obłęd się pogłębia niestety. Są na to dwa nowe dowody.

Pierwszy to wypowiedź biskupa Janusza Kalety, dla którego sama obecność homoseksualistów w Watykanie to "prowokacja”. Dał on ostatnio do zrozumienia, że homoseksualni turyści w Watykanie są niepożądani - nawet jeśli chcieliby się tylko modlić w Bazylice Świętego Piotra. Katolicki biskup Janusz Kaleta, w wywiadzie dla czasopisma turystycznego powiedział, że geje nie powinni mieć prawa przebywania w Watykanie, tak jak nie muzułmanie nie mogą zwiedzać meczetów. Cóż za wzorce!!! Tylko pogratulować. To wyraźnie wskazuje, że katolicy i muzułmanie są głęboko zaburzeni pod tym względem i ich choroba jest tak samo bardzo zaawansowana. Czasami można odnieść wrażenie, że katolickim hierarchom marzą się stosy, ściganie niewierzących i topienie czarownic. A najśmieszniejsze jest to, że Watykan – podobnie jak cały kościół katolicki - jest pełen zakamuflowanych, zakompleksionych pedałów. Chora ideologia katolicka niestety nie ułatwia im wyleczenia się ze swej homofobii i życia zgodnie ze swą naturą.

Drugi z nowych dowodów na to, że to katolicy są prawdziwą kulturą śmierci i zagrożeniem dla społeczeństw to szantaż ze strony hierarchów katolickich, którzy oświadczyli, że kościół katolicki w Dystrykcie Kolumbii zrezygnuje z pomocy osobom bezdomnym i ubogim w przypadku, gdy władze stanu zalegalizują cywilne małżeństwa homoseksualne. Rzeczywiście niesamowity akt miłosierdzia.

A dla tych, którym się mylnie wydaje, że tylko heterycy mogą być dobrymi wierzącymi dedykuje poniższy filmik.

1 komentarz:

  1. CHWILECZKE...!CHYBA TEN PAN-JANUSZ KALETA SIE MYLI.OD KIEDY NIE-MUZULMANIE NIE MOGA ZWIEDZAC MECZETOW??JAKAS BZDURA TOTALNA!NIE JESTEM MUZULMANINEM,A Z RACJI WYKONYWANEGO ZAWODU BARDZO CZESTO PODROZUJE DO KRAJOW ARABSKICH.NIGDY I NIGDZIE NIE ODMOWIONO MI WSTEPU DO MECZETU!JEDYNYM WARUNKIEM WEJSCIA DO OBIEKTU SAKRALNEGO JEST POZOSTAWIENIE OBUWIA PRZY WEJSCIU!MYSLE,ZE PANA KALETE NALEZALOBY WYSLAC DO MEKKI-BYC MOZE NABRALBY TROCHE OGLADY I ROZUM BY MU SIE ROZJASNIL!

    OdpowiedzUsuń