poniedziałek, 6 września 2010

Ewa i Gosia - gorzko, gorzko, gorzko!!! :)

Skandynawskie linie lotnicze SAS przygotowały nie lada gratkę dla osób o odmiennej orientacji seksualnej. Homoseksualiści pragnący zawrzeć związek małżeński będą to mogli zrobić w powietrzu, na pokładzie jednej z maszyn należącej do przewoźnika. SAS rozpoczął właśnie kampanię marketingową skierowaną specjalnie do gejów i lesbijek. Przedstawiciele linii lotniczej przewidują, że inauguracja nowej usługi będzie miała miejsce 6 grudnia. Do tego czasu, do operatora zgłaszać się mogą pary homoseksualne, które chciałyby stanąć na ślubnym kobiercu podczas przelotu samolotem. Spośród wszystkich chętnych zostanie wybrana jedna para, która na początku grudnia, w trakcie lotu ze Sztokholmu do Nowego Jorku będzie mogła powiedzieć sobie "tak". Ja kibicuję Ewie i Gosi. Mam nadzieję, że ich marzenie się spełni. Zachęcam wszystkich do głosowania na dziewczyny pod tym linkiem: http://love.flysas.net/?ui=123.
Sam postanowiłem również poszukać szczęścia :)
Poza tym zachecam wszystkie pary w Polsce do dodania własnego profilu. Może to sposób na to, by zwrócić uwagę na to, ze tworzymy związki i chcemy ich legalizacji.

3 komentarze:

 1. Dziękuję:) I niecierpliwie wypatruję Waszego profilu na stronie SAS!

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosuję codziennie na wszystkie polskie pary, bardzo bym chciała, aby któraś z nich wygrała! W ten sposób spełni swoje marzenie, czego nasz piękny kraj nam nie umożliwia. A przy okazji narobimy znów szumu w mediach ;) I to w jakże pozytywny sposób! Pokazujmy społeczeństwu, że tak samo potrafimy kochać i tworzyć trwałe związki, które pragniemy legalizować! zakochana-w-dziewczynie.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Też zagłosowałem na te miłe dziewczyny, poprosiłem też kilka znajomych osób z pracy, żeby też zagłosowali - wszyscy zrobili to chętnie.
  Życzę Gosi i Ewie, aby im się udało. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń